aboutus
Üretim hattı

“Hepsi bir arada” servis formu tasarımı, şablon yapımı, basımı ve üretimi sunuyoruz . Biz 12000㎡ dükkanda çalışan 500'den fazla deneyimli işçi var.

Pilot yaratıcılığın, profesyonel tasarımın ve olgun tekniğin en iyisini yaparak , özellikle farklı becerilere sahip olanlar için oldukça rekabetçi paketleme programları sunuyoruz. Vernikleme, Laminasyon, Gümüş / Altın / Folyo damgalama, UV kaplama, Kabartma, vb gibi ürün geliştirme açısından, yeni ekipman tanıtıldı. Kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sistemi standardını takip ettik. Müşterinin talebini daha iyi karşılamak için, teknolojiyi ve hizmeti iyileştiririz. "Ekonominin ve kültürün ortak ilerleyişinin ilkesine bağlıyız. Yurtiçi ve yurtdışındaki meslektaşlarımdan sürekli öğrenmeye de önem veriyoruz. İleri teknolojiyi getirerek ve personelimizin hizmetlerimizi genişletme konusundaki çabamızla paket hizmet sunuyoruz. tasarımdan, kalıp yapımcılığına ve baskıdan terbiye sürecine kadar zamanında teslimat, rasyonel şarj ve esnek servis mekanizması başarımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi.

Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited
Baskı makinesi CTP Laminasyon Kalıp kesim / folyo baskısı
OEM / ODM

Yarattığımız her kutu tam size göre. Her şeyi (şekil, boyut, el sanatları vb. Gibi) kutunun içini ve dışını özelleştirebilir, sanat eseri basamağımız bitmiş kutunuzun kalitesini sevmenizi sağlar.

Her adıma odaklanıyoruz

Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited
Ambalaj önce QC
Ar-Ge

Profesyonel tasarımcılar ve Deneyimli Yapı tasarım ekibi. tam olarak aradığınızı ve beklentilerinizi yerine getirdiğini sağlayabilir .

Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited
Mühendislik doktör Tasarım Departmanı
İletişim bilgileri