aboutus

Bestyle Gift&Packing Industry Limited

Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 500~600
Yıllık satış: >100 Million
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Bestyle Hediyelik ve Ambalaj Sanayi Limited Şirketi şarap, puro, gıda, kozmetik, tüketici elektronik ürünleri ve diğer hediyeler için üst sınıf hediye kutusu, renk kutusu, kitaplık, el kitabı, garanti kartı, sertifikasyon kartı, blister ve yapışkan bant ve köpük profesyonel bir üreticisidir ve primleri.

“Hepsi Bir Arada” servis formu tasarımı, şablon yapımı, basımı ve üretimi sunuyoruz . Biz 12000㎡ dükkanda çalışan 400'den fazla deneyimli işçi var.

Pilot yaratıcılığın, profesyonel tasarımın ve olgun tekniğin en iyisini yaparak , özellikle farklı becerilere sahip olanlar için oldukça rekabetçi paketleme programları sunuyoruz. Vernikleme, Laminasyon, Gümüş / Altın / Folyo damgalama, UV kaplama, Kabartma, vb gibi ürün geliştirme açısından, yeni ekipman tanıtıldı. Kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sistemi standardını takip ettik. Müşterinin talebini daha iyi karşılamak için, teknolojiyi ve hizmeti iyileştiririz. "Ekonominin ve kültürün ortak ilerleyişinin ilkesine bağlıyız. Yurtiçi ve yurtdışındaki meslektaşlarımdan sürekli öğrenmeye de önem veriyoruz. İleri teknolojiyi getirerek ve personelimizi hizmetlerimizi genişletme çabasıyla paket hizmet sunuyoruz. tasarımdan, kalıp yapımcılığına ve baskıdan terbiye sürecine kadar zamanında teslimat, rasyonel şarj ve esnek servis mekanizması başarımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi.

Geleceğe baktığımızda, Bestyle Gift & Packaging Industry Limited, "en iyi olduğu ve müşterilere daha büyük bir değer yaratmak için birinci sınıf hizmet veren" arayışını izleyecektir. "Daha iyi olmak, daha adamak ve daha güçlü olmak" ortak arayışımızdır. Desteğiniz olmadan, başarımız mümkün değil; sizin başarınız bizim nihai hedefimizdir.

-02-
Geçmiş

13 yıl fabrika yönetimi deneyimi. El sanatları dükkanında 400'den fazla deneyimli çalışanımız var.

10 yıllık baskı deneyimi. Biz Guangdong, Çin ve tüm dünyada büyük bir ün kazandı.

5 yıllık ihracat tecrübesi. Zaten Kuzey Amerika, İngiltere, Avrupa, Avustralya, Kanada, Rusya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ettik.

-03-
Hizmet

Ücretsiz ve kolay işler için elimizden gelen çabayı göstermenizde size yardımcı olmak isteriz. Desteğinize sahip olmaktan onur duyarsak, size en iyi hizmeti avantajımızla uygulayabiliriz.

Ana Üretim Hizmetleri:

“Hepsi Bir Arada” servis formu tasarımı, şablon yapımı, basımı ve üretimi sunuyoruz.

Bizim başlıca ürün olarak aşağıdaki:
1. Kağıt kutusu: Üst Sınıf Hediye kutusu, Sert kutu, Katlanır kutu, Mıknatıs kutusu, oluklu kutu ve vb.
2. Kağıt torba: renkli çanta, kraft torba.
3. Plastik ambalaj: PVC, PET, PP, PS ambalaj kutusu
4. Ambalajın içi: Blister tepsi, Kadife, Köpük, Eva, karton kağıdı tepsisi, kurdele, ipek ve benzeri ile blister tepsi.
5. Aksesuarlar: manuel, garanti kartı, sertifika kartı, kitaplık, yapışkan bant vb

Ek Satın Alma Servisleri:

Arama, sipariş, Shenzhen, Çin'in avantajına göre ödeme ve sevkiyat düzenlemek.

Ek Dağıtım Servisleri:

Shenzhen, Çin içinde ücretsiz gönderi

Masraflarınızla yerel teslimat.

Uluslararası taşımacılık hizmetleri. Express, LCL, FCL. Avrupa ve AUS bölgelerinin bir kısmı için DDU / DDP maddeleri kabul edildi.

-04-
Ekibimiz

Müşterilerimize daha yüksek kalite getirmek için çalışan uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Ekibimizin her üyesi önemli bir amaca hizmet eder ve mümkün olan en yüksek kalitede kutuyu almanızı sağlar.

Uzun vadeli ortaklar olarak müşterilerimizin beklentilerini aşmayı umuyoruz - her siparişi hız, tutku ve operasyonel mükemmellik ile teslim etmek.

İletişim bilgileri