aboutus

Bestyle Gift&Packing Industry Limited

Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited Bestyle Gift&Packing Industry Limited
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 500~600
Yıllık satış: >100 Million
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Bestyle Hediye ve Ambalaj Sanayi Limited Şirketi şarap, puro, gıda, kozmetik, tüketici elektroniği ürünleri ve diğer hediyeler ve primler için birinci sınıf hediye kutusu, renk kutusu, kitaplık, el kitabı, garanti kartı, sertifika kartı, blister ve yapışkan bant ve köpük profesyonel bir üreticisidir.

 

"Hepsi bir arada" hizmet sunuyoruztasarım, şablon yapımı, baskı ve üretimden.12000㎡'lik dükkanda çalışan 400'den fazla deneyimli işçimiz var.

 

Pilot yaratıcılığından, profesyonel tasarımdan en iyi şekilde yararlanarakn ve olgun teknik, özellikle farklı becerilere sahip olanlar olmak üzere son derece rekabetçi paketleme programları sunuyoruz.Vernikleme, Laminasyon, Gümüş / Altın / Folyo damgalama, UV kaplama, Kabartma vb. Ürün geliştirme açısından yeni ekipman tanıtıldı.ISO9001 kalite yönetim sistemi standardını kesinlikle takip ettik.Müşterinin talebini daha iyi karşılamak için teknolojiyi ve hizmeti geliştiriyoruz."Ekonomi ve kültürün birlikte ilerlemesi ilkesine bağlı kalıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışındaki meslektaşlarımızdan sürekli öğrenmeye de önem veriyoruz. İleri teknoloji getirerek ve yönetim kadromuzun hizmetimizi genişletme çabası ile paket hizmet sunuyoruz. tasarım, şablon yapımı ve baskıdan sonlandırma sürecine ... Dakik teslimat, akılcı ücret ve esnek hizmet mekanizması başarımızın vazgeçilmez unsuru haline geldi.

 

Geleceğe bakmak,Bestyle Gift & Packaging Industry Limited, "olduğu gibi en iyiyi ve müşterilere daha büyük değer yaratmak için birinci sınıf hizmet sunma" arayışını izleyecektir."Daha iyi olmak, daha kararlı olmak ve daha güçlü olmak" ortak arayışımızdır.Desteğiniz olmadan başarımız imkansızdır;başarınız bizim nihai hedefimizdir.

Geçmiş

13 yıl fabrika yönetimi deneyimi. El sanatları dükkanında 400'den fazla deneyimli çalışanımız var.

10 yıllık baskı deneyimi. Biz Guangdong, Çin ve tüm dünyada büyük bir ün kazandı.

5 yıllık ihracat tecrübesi. Zaten Kuzey Amerika, İngiltere, Avrupa, Avustralya, Kanada, Rusya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ettik.

Hizmet

Ücretsiz ve kolay iş için, elimizden gelen çabalarımızda size yardımcı olmak isteriz.Desteğinizi almaktan onur duyarsak, avantajımızla size en iyi hizmeti verebiliriz.

 

Ana Üretim Hizmetleri:

“Hepsi bir arada” servis formu tasarımı, şablon yapımı, baskı ve üretim sunuyoruz.

Başlıca ürünümüz aşağıdaki gibidir:
1. Kağıt kutusu: Üst Sınıf Hediye kutusu, Sert kutu, Katlanır kutu, Mıknatıs kutusu, oluklu kutu ve vb.
2. Kağıt torba: renkli torba, kraft kağıt torba.
3. Plastik ambalaj: PVC, PET, PP, PS ambalaj kutusu
4. Ambalajın içi: Blister tepsi, Kadife, Köpük, Eva, karton tepsi, şerit, ipek vb.
5. Aksesuarlar: kılavuz, garanti kartı, sertifika kartı, kitaplık, yapışkan bant vb.

 

 

Ek Satın Alma Hizmetleri:

Shenzhen, Çin avantajıyla arama, sipariş verme, ödeme ve sevkiyat düzenleme.

 

EkTeslimat Hizmetleri:

Shenzhen, Çin içinde ücretsiz gönderi

Masraflarınızda yerel teslimat.

Uluslararası taşımacılık hizmetleri.Ekspres, LCL, FCL.DDU / DDP öğeleri, Avrupa ve ABD'nin bazı bölgeleri için kabul edildi.

 

 

Ekibimiz

Müşterilerimize daha yüksek kalite getirmek için çalışan uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Ekibimizin her üyesi önemli bir amaca hizmet eder ve mümkün olan en yüksek kalitede kutuyu almanızı sağlar.

Uzun vadeli ortaklar olarak müşterilerimizin beklentilerini aşmayı umuyoruz - her siparişi hız, tutku ve operasyonel mükemmellik ile teslim etmek.

İletişim bilgileri